Železnice/Valdice - České Meziříčí/Nové Město 0:3 (0:2)

Železnice/Valdice - České Meziříčí/Nové Město 0:3 (0:2). 23. Vacek Matěj, 35. Němeček Miroslav, 87. Čížek Vojtěch. ŽK: 1:0. Diváků: 30.
Rozhodčí: Janota Josef
České Meziříčí/Nové Město: Bouša Karel - Rind Lukáš, Fňouk, Lepšík, Štěpán Radek - Vacek, Čížek, Šoun Michal, Němeček - Vlášek, Bouša Jan. Střídal: Coufal Jaroslav
Slezák Miroslav, trenér: Většinu času se zápas odehrál v pouťovém tempu. Kluci dobře drželi míč a soupeře za celý zápas nepustili do jediné vážnější situace. Kromě 15 minut druhého poločasu, kdy domácí hráli na 3 útočníky, jsme měli zápas pod kontrolou. Zápas definitivně rozhodl Čigo, kdy si z domácí obrany udělal slalomové tyče. Gratuluji Kájovi k nule po návratu do branky. A Valachovi přejeme všechno nejlepší k jeho narozeninám.