Stěžery - České Meziříčí 5:2 (4:0)

Stěžery - České Meziříčí 5:2 (4:0). 20., 34. a 37. Sirotek Matěj, 3. Špičan Jan, 90. Macák Daniel - 80. Vlášek, 83. Němeček. ŽK: 0:0. Diváků: 60.
Rozhodčí: Vlachynský Kamil
České Meziříčí/Nové Město: Štěpán Radek - Rind Lukáš, Ptáček, Lepšík, Fňouk - Vacek, Šoun Michal, Čížek, Němeček - Coufal Marek, Vlášek. Střídal: Bouša Jan
Slezák Miroslav, trenér: S již jistým vítězem soutěže jsme brzy prohrávali a můžeme být rádi, že poločas skončil jen 4:0. Do druhého poločasu jsme chtěli přidat na důrazu a  být více sebevědomý. To se nám podařilo a 7 minut před koncem jsme se dotáhli na rozdíl dvou branek. V úplném závěru jsme opět udělali individuální chybu a domácí dali zápasu konečnou podobu. Děkuji Ráďovi, že opět zaskočil v brance a týmu, který se dokázal druhý poločas zvednout.
Gratuluji do Stěžer k zaslouženému vítězství v této soutěži.