STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Borohrádku v sobotu 5.10. od 9:00
Albrechtice/Borohrádek - České Meziříčí 6:1 (1:1).
Týniště - České Meziříčí 6:6 (2:5).
Javornice/Rokytnice - České Meziříčí 7:1 (4:1).
České Meziříčí: Kudera Denis, Tláskal Tomáš, Jílek Antonín, Štěpán Mathias Jiří, Bahník Michal, Dvořák Tadeáš, Ježek Martin, Luňáková Aneta, Drcmánek Jan, Dušek Lukáš

DOROST: Babí/Česká Skalice - České Meziříčí/Nové Město 1:0 (1:0). Branka: 42. Balcar Miroslav. ŽK: 2:0. Diváků: 3.
Rozhodčí: Kiezler Vlastislav
České Meziříčí/Nové Město: Lhotský - Rind Lukáš, Ptáček, Bouša Karel, Vecko - Čapek, Lorenc, Šoun Michal, Vacek - Kubišta, Hanzl. Střídali: Kučera M., Kučera V., Škoda, Komár
Slezák Miroslav, trenér: Opět ta samá písnička. Na gól se strašně nadřeme a soupeři branku darujeme. První poločas jsme prospali a domácí branku jsme ohrozili sporadicky. Druhý poločas jsme výkon zlepšili, ale když nedáme ani penaltu, tak na body pomýšlet nemůžeme. Kdybychom odehráli první poločas jako ten druhý, tak nemůžeme prohrát. Děkuji za výpomoc hráčům z mladšího dorostu.

MLADŠÍ ŽÁCI: České Meziříčí - Doudleby/Vamberk 1:7 (1:3). Branka ČM: Janeček Lukáš. Diváků: 33.
České Meziříčí: Jílek Robert - Hurdálek Daniel, Moudřich Tomáš, Rind Karel, Janeček Lukáš, Rezek Tadeáš, Spěvák Václav, Kudera Damián, Havel Vojtěch, Petřák Roman

NEDĚLE

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj ve Voděradech v neděli 6.10. od 9:00
Voděrady - České Meziříčí 3:4 (2:0).
Rychnov - České Meziříčí 5:2 (2:2).
Týniště B - České Meziříčí 3:4 (2:1).
České Meziříčí: Drcmánek Jan - Havel Marek, Sofka Jiří, Křivák Matyáš, Čáp Vincent, Pohl Kryštof, Rezek Matyáš, Provazníková Amálie, Hronek Matías

MUŽI B: Borohrádek B - České Meziříčí B 4:1 (1:1). Branky: 9. Ševčík Michal, 55. Fuchsa Tomáš, 83. Brendl David, 90. Hegedüs Petr - 13. Podstata Jiří. ŽK: 2:1 (64. Dolejší). Diváků: 45.
Rozhodčí: Broulík Miroslav
České Meziříčí B: Bouša Karel - Jílek, Tomášek Petr, Brouček, Černý Aleš - Dolejší, Hlavsa, Němeček, Červinka - Bednář, Podstata. Střídali: Trnovský, Štěpán David

MUŽI A: Náchod B - České Meziříčí 3:1 (1:0). Branky: 27. Kudasiewicz z pen., 64. Hanzl David, 91. Bak Kacper - 90. Baše Lukáš. ŽK: 2:2 (43. Bak, 76. Zapletal - 56. Provazník, 74. Fiala Josef). ČK: 0:0. PK: 1:0. Diváků: 35.
Rozhodčí: Říha Luboš, Čožík Marek, Šťastný Patrik
Náchod B: Kumprecht Matěj - Iurina Oleksandr, Wihan Tadeáš (59. Čejchan Adam), Čeněk Jiří, Zapletal Jan, Gois Jakub, Malý Martin (67. Punar Martin), Fenz Jan, Hanzl David, Bak Kacper, Kudasiewicz Kamil Mariusz
České Meziříčí: Adamovič - Provazník, Havel Tomáš, Plšek David (68. Vlášek) - Fiala Josef (79. Rezek Jakub), Vejprava, Roubal, Tomášek Jakub - Fiala Daniel (79. Šoun Michal), Baše Lukáš
Malý Martin, trenér Náchoda B: Dnes jsme rádi za všechny body. Měli jsme dost zbytečných ztrát míčů, vázla nám kombinace, hlavně v prvním poločase. Ve druhé půli jsme se zlepšili, ale hosté měli několik velice slibných, a snad i vyložených, šancí, které nedokázali proměnit. My jsme také měli příležitosti a na rozdíl od hostí jsme některé proměnili. Hosté vstřelili svůj čestný úspěch až v samém závěru zápasu, na který my jsme obratem odpověděli třetím gólem. Škoda, že jsme neudrželi nulu.
Horký David, vedoucí mužstva ČM: Domácí hrající trenér to zhodnotil naprosto přesně. Na nás leží pořádná duchna z husího peří a je jen na nás, jestli se z pod ní odkopeme nebo pod ní budeme přezimovat.