Výsledky z víkendu 12. a 13. října

Tak to tu dlouho nebylo! Áčko, dorost i béčko svoje utkání vyhráli, a všichni tři s výsledkem 2:1. A ještě jedna perlička: Ve všech těch utkání měl "ruce a nohy" Míra Němeček. V sobotu si odbyl premiéru v základní sestavě áčka, v kterém smolně zavinil penaltu a střídal až v 74. minutě. V neděli nejprve na lajně odmával zápas dorostu, ve kterém si kluci vyšlápli na první Červený Kostelec a poté ještě odehrál první poločas za béčko, a po jehož přímáku do břevna přišla dorážka Radima Dolejšího a vítězný gól. Dařilo se i naší mládeži.

SOBOTA

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Českém Meziříčí v sobotu 12.10. od 9:00
České Meziříčí - Rychnov 1:2 (1:1).
České Meziříčí - Kostelec/Častolovice 1:5 (1:3).
České Meziříčí - Týniště A 1:7 (0:3).
České Meziříčí: Drcmánek Jan - Havel Marek, Sofka Jiří, Křivák Matyáš, Čáp Vincent, Provazníková Amálie, Hronek Matías, Rezek Matyáš, Pohl Kryštof

MUŽI A: České Meziříčí - Předměřice 2:1 (1:1). Branky: 45. Roubal Zdeněk (Fiala Josef), 84. Vejprava Tomáš (Fiala Josef) - 28. Hošek Ladislav z pen. ŽK: 4:4 (65. Němeček, 87. Havel Tomáš, 90. Fiala Josef, 90. Šoun Michal - 2. Melichárek Lukáš, 62. Mrkvička Jan, 67. Polanský Vojtěch, 87. Koubalík Petr). ČK: 0:0. PK: 0:1. Diváků: 90.
Rozhodčí: Kafka Bohumil, Žerovnický David, Slezák Miroslav (oddílový rozhodčí)
Delegát: Koňák Josef
České Meziříčí: Adamovič (35. Frynta David) - Plšek David, Provazník, Slánský, Havel Tomáš - Fiala Josef, Němeček (74. Šoun Michal), Vejprava, Tomášek Jakub (92. Jílek) - Roubal, Fiala Daniel
Předměřice: Bleha Jaroslav - Mrkvička Jan, Vyleťal Ondřej, Koubalík Petr, Hošek Ladislav, Sataranský Ondřej, Polanský Vojtěch, Neradílek Lukáš (77. Mareš Antonín), Žoch David (69. Markarjanc Boris), Melichárek Lukáš (61. Polanský Pavel), Hejcman Jan
Horký David, vedoucí mužstva ČM: Poctivý, zodpovědný a trpělivý výkon celého týmu nám přinesl dlouho očekávané a moc potřebné vítězství. Zraněnému Patrikovi přejeme brzké uzdravení.
Mrkvička Lukáš, trenér Předměřic: Dnes jsme hráli jen 20 minut, tak jak chceme a jak jsme zvyklí. Zbytek utkání nám absolutně nevyšel. Chyběli základní věci, od zpracování míče, přes dribling až po kvalitní přihrávku. Pevně věřím, že tato facka nás dokáže nakopnout a ve zbylých zápasech předvedeme výrazně lepší výkon.

NEDĚLE

MLADŠÍ ŽÁCI: Slatina - České Meziříčí 3:3 (2:1). Branky ČM: Havel Vojtěch 2, Janeček Lukáš. Diváků: 30.
České Meziříčí: Jílek Robert - Hurdálek Daniel, Moudřich Tomáš, Štěpán Marek, Rind Karel, Janeček Lukáš, Rezek Tadeáš, Spěvák Václav, Kudera Damián, Havel Vojtěch, Rejchrt Radek

DOROST: České Meziříčí/Nové Město - Červený Kostelec 2:1 (1:1). Branky: 42. a 83. Vacek Matěj - 21. Vlach Tomáš. ŽK: 1:2 (57. Bouša Karel). Diváků: 25. Hráno na UMT v NM.
Rozhodčí: Jehlička František
České Meziříčí/Nové Město: Kučera Martin - Čapek, Ptáček, Bouša Karel, Hanzl - Šoun Michal - Vacek, Lorenc, Kubišta,  Komár - Kučera Vojtěch. Střídali: Rind Lukáš, Bouša Jan, Coufal Jaroslav, Vecko.
Slezák Miroslav, trenér: KONEČNĚ. Po diskuzi z minulého týdne jsme změnili rozestavení. Ukázalo se to jako dobré rozhodnutí. Dnes je naše vítězství zasloužené. Děkuji všem zúčastněným. Skvělá práce

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Kostelci nad Orlicí v neděli 13.10. od 14:00 (hřiště UMT Kostelec)
Černíkovice bílá - České Meziříčí 5:3 (2:2).
Kostelec/Častolovice B - České Meziříčí 2:4 (1:1).
Kostelec/Častolovice A - České Meziříčí 2:8 (1:6).
České Meziříčí: Kudera Denis, Tláskal Tomáš, Bolečková Justýna, Jílek Antonín, Bahník Michal, Dvořák Tadeáš, Ježek Martin, Moravec Radek, Drcmánek Jan

MUŽI B: České Meziříčí - Čermná nad Orlicí 2:1 (2:1). Branky: 22. Jílek Petr, 35. Dolejší Radim - 27. Pinkas Lukáš. ŽK: 0:4. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 44.
Rozhodčí: Knapek Jaroslav
České Meziříčí B: Bouša Karel - Černý Aleš (60. Trnovský), Havel Patrik, Brouček, Vlášek - Myšák David, Hlavsa, Němeček (46. Tomášek Petr), Dolejší (46. Červinka) - Bednář (46. Kašpar Jan), Jílek Petr
Horký David, sekretář ČM: Čermná nastoupila do utkání v 9 lidech a v průběhu prvního poločasu ještě sestavu doplnila o jednoho obránce. Systém 7 hráčů na vápně a nejvyšší útočník na hrot. Nám se pomalou hrou a malým pohybem nedařilo do tohoto valu dlouho proniknout. Podařilo se to až díky standardkám. Spoustu jasných gólovek jsme ještě zahodili nebo nás vychytal gólman soupeře, 2x zvonilo břevno a jednou tyčka. Hráčem utkání pak vyhlašuji hostujícího gólmana Kamila Raka.