Výsledky ze středy 4. a čtvrtka 5. září

Mladší žáci po vyrovnaném prvním poločase podlehli béčku Rychnova. Dorost přišel o výhru v posledních třech minutách.

MLADŠÍ ŽÁCI: České Meziříčí - Rychnov B 4:9 (3:3). Branky ČM: Janeček Lukáš 2, Bečvář David, Kudera Damián. Diváků: 33.
České Meziříčí:
Cestr Filip - Moudřich Tomáš, Štěpán Marek, Bečvář David, Rind Karel, Janeček Lukáš, Rezek Tadeáš, Spěvák Václav, Kudera Damián, Havel Vojtěch, Rejchrt Radek, Jílek Robert, Tláskal Tomáš, Ježek Martin.

DOROST: Hořice - České Meziříčí/Nové Město 3:2 (1:1). 18. Jung Tobias, 87. Dušek Stanislav, 89. Frýda Martin - 21. Lorenc Adam z pen., 53. Kubišta Mikuláš.
Rozhodčí: Špůra Vojtěch
České Meziříčí/Nové Město: Kučera - Čapek, Hanzl, Fňouk, Bouša Karel - Rind Lukáš - Vacek, Šoun Michal, Lorenc, Komár - Kubišta
Slezák Miroslav, trenér: Dnes se mi zápas hodnotí těžko. První poločas jsme byli jasně lepší, soupeř se z naší jediné chyby ujal vedení. Nám se povedlo srovnat brankou s penalty, ale těch dalších nevyužitých šancí bylo až moc. V druhém poločase se dostáváme do vedení a zbytečně moc se zatáhneme. Domácí nás přitlačili a v závěru dvěma góly otočili zápas. Bohužel jsme si to prohráli úplně sami.