Výsledek pohárového utkání ze středy 21. srpna

Naše účinkování v poháru je u konce, Železnice potvrdila kvalitu týmu z krajského přeboru.

MUŽI A: České Meziříčí - Železnice 2:7 (1:2). Branky: 10. Plšek Jan (Fiala Josef), 90. Tomášek Jakub - 50. a 59. Mészáros Matěj, 50. a 55. Klouza Roman, 4. Barták Daniel, 36. Burgert Filip, 83. Míka Jan. ŽK: 2:0 (32. Fiala Josef, 86. Hlavsa). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 200.
Rozhodčí: Filip Miroslav, Jehlička František, Ježek Václav
České Meziříčí: Adamovič (46. Frynta David) - Havel Tomáš, Plšek David, Slánský (66. Provazník), Ježek - Fiala Josef (46. Fiala Daniel), Vejprava (66. Hlavsa), Rezek Jakub (86. Krajňák), Tomášek Jakub - Roubal - Plšek Jan.
Železnice: Puš - Mestický, Starý (46. Svorník), Šťastný (46. Klouza), Bucek - F. Burgert, Miler (46. Míka), Barták (46. Kypr) - Nydrle - Haken (53. Odvárko), Mészáros
Horký David, vedoucí mužstva: První poločas jsme byli obhájci vítězství v poháru důstojným soupeřem, ale soupeř v poločasu čtyřikrát vystřídal do kvality a během deseti minut druhého poločasu bylo rozhodnuto. Hosté pak byli lehcí na balónu a v kombinaci. Rozdíl dvou soutěží se zákonitě musel projevit. Děkujeme Železnici za fér utkání a přejeme ji hodně zdaru v play-off poháru. My se budeme soustředit na zápasy 1.B třídy.
Blažej Vladimír, trenér Železnice: Chtěli jsme splnit tři základní atributy, hrát maximální počet minut hráči, kteří prozatím příliš základ neokusili, rozložit zátěž mezi další členy kolektivu a přitom postoupit do osmifinále. Vše se podařilo, což kvitujeme. Domácí tým měl velmi zajímavé prvky v ofenzívě, utkání odehrál se vztyčenou hlavou a děkujeme hostitelům i za prostředí a atmosféru duelu. Svým svěřencům děkuji za přístup a postup mezi šestnáctku