Výsledky z pátka 23. a neděle 25. srpna

Dorost na Týniště v prvním mistrovském utkání sezóny nestačil. Áčko přišlo o výhru až v poslední minutě. Béčko si s Olešnicí otevřelo střelnici.

PÁTEK

DOROST: Týniště nad Orlicí - České Meziříčí/Nové Město 4:0 (3:0). 13. Gavula Lukáš z pen., 18. Horák Dominik, 38. Svícenec Jakub, 52. Stodůlka Jiří. ŽK: 0:1 (13. Fňouk). Diváků: 50.
Rozhodčí: Martínek Miroslav
České Meziříčí/Nové Město: Lhotský - Čapek, Hanzl, Fňouk, Rind Lukáš- Bouša Jan, Lorenc, Šoun Michal, Bílek - Bouša Karel, Kubišta
Střídali: Kučera, Coufal J.
Slezák Miroslav, trenér: V první řadě bych chtěl poděkovat Týništi za ochotu se změnou termínu i pořadatelství. Začátek utkání se nám vydařil. Postupem času se hra srovnala. Poté vstřelilo Týniště branku z penalty a my mohli poděkovat rozhodčímu, že jsme zůstali v 11 hráčích.  Domácím narostly křídla a po dvou odrazech od tyčky si míč našel domácího hráče a ten skóroval. Od dalšího gólu nás zachránil Kryštof chycenou penaltou. O poločase jsme udělali pár změn a prvních 20. minut jsme hráli dobře, ale pak nám došly síly a domácí byli do konce zápasu lepší. Kluci si musí uvědomit, že bez tréninku to nepůjde. Pokud v tomto nezměníme přístup, tak pro nás bude celá sezóna utrpením. Svým výkonem velmi mile překvapil Kuba Hanzl.

NEDĚLE

MUŽI A: České Meziříčí - Nové Město nad Metují 1:1 (1:0). Branky: 38. Roubal Zdeněk (Vejprava, Fiala Josef) - 91+1. Čerenkov Petr. ŽK: 4:3 (32. Tomášek Jakub, 41. Fiala Josef, 55. Havel Tomáš, 71. Provazník - 30. Franc Denis, 69. Fidra Jakub, 75. Čížek Vojtěch). ČK: 1:1 (49. po 2xŽK Fiala Josef - 81. po 2xŽK Čížek Vojtěch). PK: 0:0. Diváků: 157.
Rozhodčí: Krieger Pavel, Martínek Miroslav, Šnajdr Michal
České Meziříčí: Adamovič - Provazník (76. Jílek), Plšek David, Slánský, Havel Tomáš - Fiala Josef, Vejprava, Roubal, Tomášek Jakub - Plšek Jan (66. Baše Lukáš), Fiala Daniel (66. Rezek Jakub).
Nové Město: Flígr Dominik - Fidra Jakub, Franc Denis, Srubjan Pavel, Jelen Vladimír, Čížek Vojtěch, Čerenkov Petr, Lelek Ivo, Ťokan Vojtěch, Hůlek Dušan (59. Fiedler Jiří), Křovák Miloš (46. Novák Josef)
Horký David, vedoucí mužstva ČM: Vyrovnané utkání s kvalitním soupeřem. Šli jsme do vedení po krásné hlavičce Zdendy Roubala. Skoro celý druhý poločas jsme pak hráli v deseti, kluci perfektně bojovali jeden za druhého ale z posledního centru do vápna jsme v 92 minutě inkasovali a utkání tak skončilo dělbou bodů. Velká škoda, že jsme kvůli špatné finálce nevstřelili v druhém poločase druhý gól.
MFK NM: Utkání nakonec skončilo nerozhodně, když jsme vyrovnali až v samotném závěru utkání.

MUŽI B: České Meziříčí B - Olešnice v O.h. 12:0 (9:0). Branky: 12., 25. a 42. Dolejší Radim, 37. a 70. Tomášek Petr, 68. a 88. Vlášek Lukáš, 10. Jílek Petr, 17. Szorád Vladimír, 26. Krajňák Tibor, 31. Němeček Miroslav, 41. Hlavsa Leoš. ŽK: 1:0 (75. Krajňák). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 66.
Rozhodčí: Nosek Milan, Rejchrt Karel
České Meziříčí B: Frynta Petr - Adamovič (46. Myšák), Brouček, Jílek, Krajňák - Dolejší (46. Červinka), Hlavsa, Tomášek Petr (80. Havel Patrik), Němeček - Bednář (46. Trnovský), Szorád (46. Vlášek)